Kalendář

<<7 / 2021>>
MoTuWeThFrSaSu
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Zobrazit kalendář

Galerie

Menu

Napište nám

6 + 4
>

Nabízené obory studia

 

DENNÍ FORMA STUDIA

·         PODNIKÁNÍ 64-41-L/51                                           

Školní vzdělávací program: PODNIKÁNÍ

Dvouleté denní nástavbové studium pro absolventy všech tříletých učebních oborů  s výučním listem, zakončené maturitní zkouškou.

Možnosti uplatnění absolventa v praxi: Absolvent je připraven vykonávat ekonomické, provozně-ekonomické, obchodní a administrativní činnosti. Získané znalosti a dovednosti uplatní při řízení vlastní firmy především v profesní oblasti, pro kterou se připravoval v předcházející přípravě v konkrétním učebním oboru.

Absolventi, kteří úspěšně složí maturitní zkoušku, se  mohou ucházet o studium na vyšších odborných školách a vysokých školách.

·        Ekonomika a podnikání 63-41-M/ 01                

ŠVP – peněžní manipulant

Čtyřletý studijní obor   pro absolventy základních škol, zakončený maturitní zkouškou. Výuka je zaměřena především na odborné a ekonomické předměty a rozšířenou výuku cizích jazyků. Absolventi se uplatní v široké oblasti obchodních institucí, kde mohou vykonávat manažerské a marketingové činnosti, činnosti spojené s nákupem, výrobou a prodejem a činnosti zabezpečující finanční hospodaření firem.

Absolventi se mohou ucházet o studium na vyšších odborných školách a vysokých školách.

 

 DÁLKOVÁ FORMA  STUDIA

64-41-L/51 PODNIKÁNÍ     

ŠVP-  PODNIKÁNÍ

Tříleté dálkové nástavbové studium při zaměstnání, pro absolventy tříletých učebních oborů s výučním listem, zakončené maturitní zkouškou.

Možnosti uplatnění absolventa v praxi: Absolvent je připraven vykonávat ekonomické, provozně-ekonomické, obchodní a administrativní činnosti. Získané znalosti a dovednosti uplatní při řízení vlastní firmy především v profesní oblasti, pro kterou se připravoval v předcházející přípravě v  učebním oboru.

Absolventi, kteří úspěšně složí maturitní zkoušku, se  mohou ucházet o studium na vyšších odborných školách a vysokých školách

65-51-H/01 KUCHAŘ-ČÍŠNÍK                                      

ŠVP-  kuchař číšník

Tříleté dálkové studium při zaměstnání .

Obor směřuje k získání stupně středního vzdělání s výučním listem, toto 3leté studium se zakončuje závěrečnou zkouškou, úspěšní absolventi obdrží vysvědčení o závěrečné zkoušce a výuční list.

Absolvent se uplatní při výkonu povolání zejména v pozici zaměstnance ve velkých, středně velkých i malých provozech. Zná technologii přípravy pokrmů a nápojů, využití technologického zařízení při přípravě, průběhu a ukončení gastronomické akce, ovládá techniku obsluhy, obsluhu technického zařízení, přípravu slavnostních tabulí, složitou obsluhu a komunikaci s hostem v cizím jazyce. Po získání praxe v oboru je absolvent připraven na soukromé podnikání.

 

 

© 2009 - SSŠ - Soukromá střední škola, s.r.o. Uherské Hradiště